Stay Strong! - 3.část

24. března 2013 v 8:58 | Barby |  Stay Strong!
Omlouvám se, že je to až teď a krátký, ale mám nějaký problémy. Neměla jsem čas ani náladu na psaní a ten díl je prostě divnej, ale komentujte prosím :* Hope you like it :*

"Já vím a ještě jednou se strašně moc omlouvám...Já jsem Zayn" "Diana, měj se" a zabouchla jsem. Nebyla jsem na něj tak naštvaná, jak to vypadá, ale chtěla jsem ho v tom vymáchat. On si to jednou zkazil, on si to teď sám vyžere.
Uběhla asi hodina, když jsem slyšela divný klepání na sklo. Ani ve snu by mě nenapadlo, že na mým balkóně, několik metrů nad zemí, bude stát zase on. "Co chceš a jak ses sem dostal?" Vyjela jsem na něj. Do teď se aspoň trochu usmíval, no, teď ho to přešlo. "Ehm, máš vedle balkonu strom. Nebylo to tak těžký, ale promiň, neměl jsem chodit" řekl omluvně a mě ho začalo být líto, ale bylo mi to fuk. "Tak sem příště nelez! Jdi si zaostatníma, určitě jim už chybíš" "Jo, tak ahoj" neodpověděla jsem mu, zavřela a šla si sednout k televizi.

Pohled Zayna

Poprvé jsem to posral a doslova. Vím, že jsem to neměl říkat, ale chtěl jsem zkusit, jestli to fakt funguje, když to tak dělá Harry. A pak ještě to s Perrie. Miloval jsem jí, ale nemělo to budoucnost a věděli jsme to oba. Neklapalo to jako dřív, oba jsme byli na turné a skoro se neviděli, tak jsem to radši ukončil. To opakované loučení jsem nezvládal.
A teď, jeden den po tom rozchodu se objevila Diana. I když mě po tom prvním setkání pěkně dusila a uzavírala se přede mnou, něco mě na ní děsně přitahovalo. Byl jsem zmatený, jestli to všechno myslí vážně nebo mi to jen vrací, ale za žádnou cenu jsem to nechtěl jen tak jako zbabělec vzdát i když mě její chování neskutečně bolelo a ničilo. Prostě jsem se o ní musel dozvědět víc. A chtěl jsem, aby to nevěděli kluci.
I když mě teď už po druhý dneska poslala k čertu, šel jsem za ní znova a nehodlal se nechat zase jen tak odbýt.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eva Eva | 24. března 2013 v 12:39 | Reagovat

Krásné doufám že vymyslíš další části :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama