Stay Strong! - 2.část

17. března 2013 v 20:39 | Barby |  Stay Strong!

Normálně bych vám jí sem nedala, ale je to kvůli Kačeně, která mě přemluvila :D promiň za tu Kačenu zlato :D:* Pokud chcete další část, tak komentujte! Jinak vám sem další část příště nedám a myslím to naprosto vážně! Nech sa páčí :* miluju vás :*

Jen, co jsem se nasnídala, vrhla jsem se opět na vybalování. Trvalo mi to asi 2 hoďky, než jsem byla se vším hotová a můj barák vypadal útulně. Akorát jsem si sedla s obědem, když se rozeřval zvonek. Napadlo mě, že to můžou být jen stěhováci, že musím třeba ještě něco doplatit nebo tak, ale zmýlila jsem se. Otevřela jsem dvěre a tam stál jeden z těch kluků od vedle. "Čau kotě, jak je?" nasadil tón, kterým mluvili asi tak 15ti letý kluci, co chtěli zamachrovat před kámošema. "Ehm, ahoj" řekla jsem trochu nesvá a čekala, co z něj vypadne dál. "Hele, sorry za dnešní noc, ale neříkej, že taky ráda nezakalíš" "Jo, jasně..hele, promiň, ale musím jít" ani jsem nečekala na odpověď a zavřela jsem. Opřela se o dveře a sjela po nich na zem. Myslela jsem, že to budou třeba fajn kluci, ale teď jsem zjistila, že asi ne.
Od návštěvy toho kluka uběhl týden. Za celou dobu už jsem u nich nikoho nezahlídla a abych pravdu řekla, ani mi to nechybělo. Nikdo mě nerušil, takže jsem se vyspala výborně, mohla jsem si po zahradě chodit jak jsem chtěla a nemusela jsem še stydět, protože výhled na moji zahradu měli pouze oni.

V průběhu dalšího týdne se tu ale zase objevili a všechno začalo na novo. Hned první večer zase dělali bordel, ale už jsem to nechala být. Věděla jsem, že by to stejně nemělo cenu a tiše jsem doufala, že to je jejich první a poslední akce, dokud zase neodjedou.
Mohlo být tak 11, možná víc, když se zase ozval zvonek. Hodila jsem na sebe teda župan a seběhla dolů. Nevím, proč mě to tak překvapilo, ale zase tam stál on. Chtěla jsem hned zase zabouchnout, ale strčil tam nohu. "Co zase chceš? Promiň, ale s takovýma klukama, jako jsi ty, se nebavím!" Vyjela jsem na něj a ani jsem sama nevěděla proč. "Já..promiň, omlouvám se za tu minulou návštěvu" "Na to je trochu pozdě, nemyslíš?" "Vím, nejsem takovej, jako si myslíš" "Vážně? A to ti mám jako věřit?" "Byl bych rád" je fakt, že byl roztomilej, jak se červenal a koukal do země, ale tím si to u mě nevyžehlil. "Měl by sis jít užívat s ostatníma a být sám sebou" "Ale já jsem sám sebou teď, opravdu! Nevím, to do mě minule vjelo. Asi obranný systém, protože jsem se rozešel s přítelkyní" "To mě sice mrzí, ale první dojem je vždycky nejdůležitější a ten sis ty tak trochu zkazil" "Já vím a ještě jednou se strašně moc omlouvám...Já jsem..."

Asi vám se jasný, kdo je ten kluk, ale pokud se to i tak chcete dozvědět, tak komentujte! :*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | 17. března 2013 v 20:54 | Reagovat

Kačena?Ta tě jednoho krásnýho dne přiškrtí, mucQ :D ale jinak pěkný :**

2 Lůca Lůca | 17. března 2013 v 21:21 | Reagovat

prosím pokračuj :) je to krásny, nádherny atd... :D

3 Nelly Nelly | 23. března 2013 v 17:20 | Reagovat

Nádhera další díl prosím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama