Stay Strong! - 1.část

16. března 2013 v 18:59 | Barby |  Stay Strong!
Konečně tu máte první část ;) je fakt, že se mi to nepsalo úplně lehce a je to možná trochu poznat na průběhu, protože jsem to napsala jinak, než jsem původně chtěla, ale snad to není tak zlý ;) dole nechte prosím komentář..podle toho, kolik jich bude, tak dám další část ;) třeba bych mohla i dneska :P ale je to fakt jen na vás :*

Domů jsem se vrátila asi o půl 9 večer. Viděla jsem London Eye, Big Ben, Trafalgar square a spoustu dalších známých památek. Byla jsem vyřízená, chtěla jsem si dát jen sprchu a usednout k televizi. Těšila jsem se na ten klid, ale ten teda rozhodně nebyl. Bývalý majitel tohohle baráku mě uklidňoval, jak je to tichá část Londýna, že majitelé ostatních vil v okolí jsou většinou na cestách, ale dnes mi to teda fakt nepřišlo.


Jen, co jsem si sedla na sedačku, zabalená v dece a s čajem v ruce, slyšela jsem řev ze sousední zahrady. Ze začátku jsem tomu nevěnovala pozornost, ale s přibývajícíma hodinama mě to začínalo pěkně štvát. Čím bylo později, tím víc přidávali na hlasitosti. Ve 2 ráno, když už jsem fakt chtěla spát, jsem to už nevydržela a vylezla na balkon, který byl částečně nad jejich zahradou. Na zahradě vyvádělo 6 kluků, 3 holky a jeden asi pár seděl opodál na trávě a o něčem se dohadovali. Chvíli na to ta holčina s pláčem utekla pryč. Nikdo si jí ani nevšiml. Ten kluk tam ještě chvíli seděl, koukal do blba a pak se zvedl a šel se přidat k ostatním. "Ehm..můžu vás o něco poprosit?" zakřičela jsem dost nahlas na to, aby mě slyšeli. Všichni utichly, jeden kluk s delšíma vlasama přeběhl trávník a vypl na chvilku hudbu. "Jo, díky...no...já chápu, že se asi chcete bavit, ale já se chci vyspat. Tak nemůžete jít prosím do domu nebo se aspoň trochu ztišit?" "A nechceš jít místo toho ty k nám, co kočko?" Zakřičel na mě zpátky jeden z těch kluků. Bylo vidět, že jsou všichni na mol, tak jsem to radši vzdala předem, protože jsem věděla, že by to stejně nemělo cenu. "No, aspoň jsem to zkusila, tak se bavte. Jen doufám, že to zítra nebude stejný" zakřičela jsem na ně naposled a zalezla zpátky do pokoje. Jak jsem předpokládala, zapli zase hudbu a začali řvát znova.

Ráno jsem se probudila s hnízdem na hlavě. Každý vlas mi trčel na jinou stranu, měla jsem strašný kruhy pod očima a byla jsem nevyspalá. Usnula jsem až někdy kolem 3, půl 4. A teď bylo 9 a já už byla vzhůru. Venku byl jeden z mála krásných dní v Londýně. Svítilo sluníčko, obloha modrá, prostě krása. Vylezla jsem na balkon jen v pyžamu a když jsem vidělamtu spoušť u sousedů na zahradě, musela jsem se usmát. Opravdu bych to teda uklízet nechtěla. Mohla jsem tam stát tak 10-15 minut, než začali pomalu chodit sousedi. Jako první vylezl blonďák. V ruce držel hot dog. Udělalo se mi trochu zle při představě tohohle jídla ve čtvrt na 10 ráno, ale jemu to zjevně chutnalo. Další vyšly dvě holčiny. Jedna měla krásný kudrnatý vlasy a skvělou postavu. Ta druhá byla taky krásná, trochu jsem jim záviděla. Tak trochu jsem doufala, že přijde i ta blondýnka, která tu včera byla taky a utekla, ale ta se neukázala.
Holky se daly do uklízení a během pár minut se k nim přidali i ostatní.
Nebylo tak špatný se na ně koukat, ještě když většina měla sluneční brýle, kluci byli do půl těla a chodili po zahradě ja zombie, ale žaludek se ozval, tak jsem si šla udělat snídani a sama si sednout na zahradu na sluníčko.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

S kým by jste chtěli další povidku? ;)

Liam
Harry
Zayn
Niall
Louis
Josh

Komentáře

1 pitbull-music pitbull-music | Web | 16. března 2013 v 19:02 | Reagovat

hmm pekný design :)

2 Kate Kate | 17. března 2013 v 19:32 | Reagovat

A kruci :D já chci další!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama