Blond Angel - 24.díl

23. března 2013 v 16:35 | Jessica |  Blond Angel
,,Nialle miluju tě a nechci bez tebe být ani minutku!" přitulila jsem se k němu a už jsem se ho nepustila. Bylo mi fajn a už jsme se mohli i smát. Bylo nám fajn. Nám všem. Tvoříme skvělou rodinu: Já, Niall a NAŠE malé.
PokračováníKdyž jsem se ráno vzbudila, Niall vedle mě nebyl. Ležel tam pouze nějaký papír, růže a snídaně. Papír byl přhlý a bylo tam krásným písmem napsáno "Honey
Wow! Niall se slušně překonal. Přelítla jsem dopis jen tak očima a byl na jednu A4. Začla jsem číst dopis a už při první větě jsem si uvědomila, jak moc ho miluju.
,,Každý Tvůj dotek mě zasahuje jako malé blesky jarní bouřky, které zanechávají v mé mysli nezapomenutelné okamžiky strávené v tvé blízkosti, v tvém stínu, v neviditelném oparu tvé neskutečné nádherné vůně, která mě k tobě neustále přitahuje.Ty nejsi žena, která by byla jen tak bez lásky, kterou by nemohla k někomu opětovat. Jsi žena, která chce být milována. Milována můžeš být mnoha muži, ale ty dokážeš milovat pouze jednoho, a já jsem šťastný, že to mohu být já. Miluji tě! Tvůj Niall."
Když jsem dočetla tento, velmi emotivní dopis, napsala jsem Niallovi textovku.
"Stalo se to tak necekane a pritom tak krasne. Nikdy jsem nedoufala, ze se jeste mohu do nekoho tak blaznive zamilovat ... ty jsi mi dal opet jiskricku nadeje ze zivot muze byt opet krasny plny citu a lasky. Tolik te miluju ze mam az strach, aby se mi srdicko nerozskocilo stestim ... to bych nechtela, pak by jsi totiz mou lasku citil kamkoli se hnes a prisla bych tim o ty jedinecne okamziky byt s tebou. Miluji te lasko!"
Jsme jak malí. Ale bez toho by to přeci nešlo. Vzápětí se mi rozehrál mobil. Niall volá!
,,Ahoj zlato!"
,,Ahoj."
"Jak jsi se vyspinkala, zlato?"
,,Úžasně a co ty? Kam jsi mi to utekl?"
,,Musel jsem nutně odjet za klukama a pak jsme jeli za Paulem. Musel nám něco důležitýho říct, ale už jsem na cestě domů. Tedy abych to upřesnil, trčím na dálnici v zácpě."
,,Ahá. A co to bylo, že to bylo tak důležité?"
,,To ti řeknu až budu doma."
,,Tak jo. A děkuju za krásně napsaný dopis a snídani."
,,Nemáš zač. Já děkuji za krásnou SMS. Takhle po ránu, to potěší. Jsem strašně rád, že tě mám."
,,Miluju tě, Nialle!"
,,Ale prosimtě! JÁ tebe víc ..."
,,Ne já tebe. A nedohaduj se semnou!" miluju tyhle hádky. Jsem do něj zamilovaná, jako když jsme se potkali.
,,Hele zlato, vypadá to, že se začíná kolona rozjíždět, tak se jdi nasnídat a posílám pusu tobě a malýmu. Měj se! Miluju tě!"
,,Taky Tě miluju!" rozloučila jsem se s ním a típla to. Konečně jsem se pustila do tý nádherný snídaně. Niall mi připravil výborný jarní salát s parmazánem. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Tedy alespoň to platí u Nialla. Jak u ostatních nemám tušení. No málem jsem zapomněla, z,ínit to, že se k nám včera přistěhovala Liama nová láska →Danielle! Sešla jsem dolu do haly. Dan už seděla před televizí.
,,Ahoj Dan!" pozdravila jsem jí.
,,Ahoj A-a .." nemohla si vzpomenout na moje jméno.
,,Angee" pomohla jsem jí.
,,Jo Angee. Promiň, že jsem si nevzpomněla." omluvila se a usmála se na mě...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

S kým by jste chtěli další povidku? ;)

Liam
Harry
Zayn
Niall
Louis
Josh

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama