Blond Angel - 23.díl

15. března 2013 v 20:35 | Jessica |  Blond Angel
Když jsem se dooblékla, zeptala jsem se Harryho jestli by mě neodvezl domů. Ten jen tiše souhlasil … A teď to jen všechno vysvětlit Niallerovi!
Pokračování


,,Angee, Angee, lásko moje!" přispěchal kě mě Niall, když mě slyšel ve dveřích.
,,Ahoj lásko!" pozdravila jsem ho také a dala mu pusu na tvář.
,,Jak pak jsi se dneska měla?" zeptal se a v očích měl slzičky.
,,Měla jsem se krásně, co ty?" zeptala jsem se ho také, když v tom najednou se Niall rozbrečel.
,,Lásko? Proč brečíš?" ptala jsem se ho starostlivě a najednou jsem se rozbrečela také.
,,Angee! Já jsem strašnej vůl. To co jsem ti dneska řekl, bylo tak strašný. Jak jsi odjela, tak jsem potom celý den probrečel, protože jsem měl o tebe a o naše malé strach. Až když mi Harry napsal, že je s tebou, tak jsem se uklidnil. Jenom vím, že jsi volala Liamovi, že jedeš na genetiku. Strašně mě to mrzí, ale neměl jsem odvahu se ráno sebrat a zastavit tě, abys nikam nejezdila. Potom jsem ti volala a psal a ty jsi nereagovala. Dostal jsem strach, že se Vám něco stalo, tak jsem zpacifikoval kluky, aby ti taky volali, a když se pak konečně ozval Harry, uklidnil jsem. Sice jen částečně, ale věděl jsem, že jsi v pořádku. Mrzí mě to, ale já tě miluju!" ukončil proslov a objal mě, jak jen mohl a ještě mi potom pořád hladil bříško.
,,Nialle, strašně mě to mrzelo, když jsi mi to řekl, ale napsala jsem Harrymu, aby pro mě přijel a jeli jsme do nemocnice na vyšetření, protože mě břicho strašně bolelo. Našemu malému se hádka, prostě nelíbila, tak protestoval. Po vyšetření jsem koukla na mobil a tam děsně moc nepřijatých hovorů a strašně moc sms. Neměla jsem sílu je číst, tak jsem vzala Harryho mobil a napsala jsem ti za něj sms, že jsme spolu. Potom jsme jeli na tu genetiku a tam jsem se dozvěděla výsledek z té plodové vody."
,,A jak to dopadlo?" snažil se o úsměv a oči se mu leskly. Byl prostě sladkej.
,,Nialle?"
,,Ano?"
,,Pamatuješ si ještě, co jsi říkal, když jsem se tě ptala, jaké jméno by jsi dal, když by to byl kluk?" šla jsem na něj opatrně.
,,Ano, smaozřejmě. Řekl jsem Harryho, protože je to náš nejlepší přítel (ostatně, tak jako všichni klucí ze skupiny) a že by mi bylo jedno, když by jsi to dítě měla s ním ..." oživil si pamět.
,,No tak to je přesně ta situace." řekla jsem mu plně upřímně do očí a potom hned sklopila zrak.
,,To jako fakt?" nechápal a koukal mi přitom stále do očí. Jelikož jsem, ale měla sklopený zrak, vzal mě jemně za bradu a jen řekl: ,,Miluju Vás, tak jak jsem ti to říkal, při tom prvním vyšetření. Neříká se to jednoduše, když víš, že tvoje budoucí manželka nosí dítě tvého nejlepšího přítele, ale i tak jsem se s tím smířil, protože mi to bylo tak trochu jasný od začátku. Spočítal jsem si, kdy jsme spolu naposledy spali my dva a kdy jsi se ty vyspala s Harrym. Bylo to, když jsem byl v nemocnici. Potom jsem se za měsíc a půl vrátil z nemocnice a až potom jsme se spolu vyspali my dva. No a potom jsme šli za 14 dní k doktorce a ta nám tenkrát oznámila, že jsi ve 2. měsíci, takže mi to bylo hned jasné, ale čekal jsem, jestli mi to řekneš nebo neřekneš. Proto jsem řekl i to Harryho jméno a že mi bude jedno, když by to bylo jeho. I přes tohle všechno tě miluju, protože vím, jak jsi při mně stála, když jsem byl v nejhorším a psychicky jsi mě podržela, proto jsem se z toho dostal tak ,,brzy"." ukončil Niall tento vyčerpávající výklad.
,,Nialle miluju tě a nechci bez tebe být ani minutku!" přitulila jsem se k němu a už jsem se ho nepustila. Bylo mi fajn a už jsme se mohli i smát. Bylo nám fajn. Nám všem. Tvoříme skvělou rodinu: Já, Niall a NAŠE malé.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

S kým by jste chtěli další povidku? ;)

Liam
Harry
Zayn
Niall
Louis
Josh

Komentáře

1 Rorys ^^ Rorys ^^ | Web | 17. března 2013 v 12:28 | Reagovat

Ty jo, kámo. :3 Jsem to přečetla až sem docela rychle. :D Ale nezabíjej mě a víc to rozepisuj, protože by toho bylo jinak škoda, protože tahlecta povídka je úplně skvělá. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama