Březen 2013

Stay Strong! - 3.část

24. března 2013 v 8:58 | Barby |  Stay Strong!
Omlouvám se, že je to až teď a krátký, ale mám nějaký problémy. Neměla jsem čas ani náladu na psaní a ten díl je prostě divnej, ale komentujte prosím :* Hope you like it :*

"Já vím a ještě jednou se strašně moc omlouvám...Já jsem Zayn" "Diana, měj se" a zabouchla jsem. Nebyla jsem na něj tak naštvaná, jak to vypadá, ale chtěla jsem ho v tom vymáchat. On si to jednou zkazil, on si to teď sám vyžere.
Uběhla asi hodina, když jsem slyšela divný klepání na sklo. Ani ve snu by mě nenapadlo, že na mým balkóně, několik metrů nad zemí, bude stát zase on. "Co chceš a jak ses sem dostal?" Vyjela jsem na něj. Do teď se aspoň trochu usmíval, no, teď ho to přešlo. "Ehm, máš vedle balkonu strom. Nebylo to tak těžký, ale promiň, neměl jsem chodit" řekl omluvně a mě ho začalo být líto, ale bylo mi to fuk. "Tak sem příště nelez! Jdi si zaostatníma, určitě jim už chybíš" "Jo, tak ahoj" neodpověděla jsem mu, zavřela a šla si sednout k televizi.

Pohled Zayna

Poprvé jsem to posral a doslova. Vím, že jsem to neměl říkat, ale chtěl jsem zkusit, jestli to fakt funguje, když to tak dělá Harry. A pak ještě to s Perrie. Miloval jsem jí, ale nemělo to budoucnost a věděli jsme to oba. Neklapalo to jako dřív, oba jsme byli na turné a skoro se neviděli, tak jsem to radši ukončil. To opakované loučení jsem nezvládal.
A teď, jeden den po tom rozchodu se objevila Diana. I když mě po tom prvním setkání pěkně dusila a uzavírala se přede mnou, něco mě na ní děsně přitahovalo. Byl jsem zmatený, jestli to všechno myslí vážně nebo mi to jen vrací, ale za žádnou cenu jsem to nechtěl jen tak jako zbabělec vzdát i když mě její chování neskutečně bolelo a ničilo. Prostě jsem se o ní musel dozvědět víc. A chtěl jsem, aby to nevěděli kluci.
I když mě teď už po druhý dneska poslala k čertu, šel jsem za ní znova a nehodlal se nechat zase jen tak odbýt.Blond Angel - 24.díl

23. března 2013 v 16:35 | Jessica |  Blond Angel
,,Nialle miluju tě a nechci bez tebe být ani minutku!" přitulila jsem se k němu a už jsem se ho nepustila. Bylo mi fajn a už jsme se mohli i smát. Bylo nám fajn. Nám všem. Tvoříme skvělou rodinu: Já, Niall a NAŠE malé.
Pokračování

Stay Strong! - 2.část

17. března 2013 v 20:39 | Barby |  Stay Strong!

Normálně bych vám jí sem nedala, ale je to kvůli Kačeně, která mě přemluvila :D promiň za tu Kačenu zlato :D:* Pokud chcete další část, tak komentujte! Jinak vám sem další část příště nedám a myslím to naprosto vážně! Nech sa páčí :* miluju vás :*

Jen, co jsem se nasnídala, vrhla jsem se opět na vybalování. Trvalo mi to asi 2 hoďky, než jsem byla se vším hotová a můj barák vypadal útulně. Akorát jsem si sedla s obědem, když se rozeřval zvonek. Napadlo mě, že to můžou být jen stěhováci, že musím třeba ještě něco doplatit nebo tak, ale zmýlila jsem se. Otevřela jsem dvěre a tam stál jeden z těch kluků od vedle. "Čau kotě, jak je?" nasadil tón, kterým mluvili asi tak 15ti letý kluci, co chtěli zamachrovat před kámošema. "Ehm, ahoj" řekla jsem trochu nesvá a čekala, co z něj vypadne dál. "Hele, sorry za dnešní noc, ale neříkej, že taky ráda nezakalíš" "Jo, jasně..hele, promiň, ale musím jít" ani jsem nečekala na odpověď a zavřela jsem. Opřela se o dveře a sjela po nich na zem. Myslela jsem, že to budou třeba fajn kluci, ale teď jsem zjistila, že asi ne.
Od návštěvy toho kluka uběhl týden. Za celou dobu už jsem u nich nikoho nezahlídla a abych pravdu řekla, ani mi to nechybělo. Nikdo mě nerušil, takže jsem se vyspala výborně, mohla jsem si po zahradě chodit jak jsem chtěla a nemusela jsem še stydět, protože výhled na moji zahradu měli pouze oni.

V průběhu dalšího týdne se tu ale zase objevili a všechno začalo na novo. Hned první večer zase dělali bordel, ale už jsem to nechala být. Věděla jsem, že by to stejně nemělo cenu a tiše jsem doufala, že to je jejich první a poslední akce, dokud zase neodjedou.
Mohlo být tak 11, možná víc, když se zase ozval zvonek. Hodila jsem na sebe teda župan a seběhla dolů. Nevím, proč mě to tak překvapilo, ale zase tam stál on. Chtěla jsem hned zase zabouchnout, ale strčil tam nohu. "Co zase chceš? Promiň, ale s takovýma klukama, jako jsi ty, se nebavím!" Vyjela jsem na něj a ani jsem sama nevěděla proč. "Já..promiň, omlouvám se za tu minulou návštěvu" "Na to je trochu pozdě, nemyslíš?" "Vím, nejsem takovej, jako si myslíš" "Vážně? A to ti mám jako věřit?" "Byl bych rád" je fakt, že byl roztomilej, jak se červenal a koukal do země, ale tím si to u mě nevyžehlil. "Měl by sis jít užívat s ostatníma a být sám sebou" "Ale já jsem sám sebou teď, opravdu! Nevím, to do mě minule vjelo. Asi obranný systém, protože jsem se rozešel s přítelkyní" "To mě sice mrzí, ale první dojem je vždycky nejdůležitější a ten sis ty tak trochu zkazil" "Já vím a ještě jednou se strašně moc omlouvám...Já jsem..."

Asi vám se jasný, kdo je ten kluk, ale pokud se to i tak chcete dozvědět, tak komentujte! :*

SS

17. března 2013 v 18:40 | Barby
Chcete další díl Stay Strong!? Pokud tu budou aspoň 3 komentáře, tak ji přidám ještě dneska ;) chvi vědět, jestli o to máte vůbec zájem a jestli to čtete ;) :P

Stay Strong! - 1.část

16. března 2013 v 18:59 | Barby |  Stay Strong!
Konečně tu máte první část ;) je fakt, že se mi to nepsalo úplně lehce a je to možná trochu poznat na průběhu, protože jsem to napsala jinak, než jsem původně chtěla, ale snad to není tak zlý ;) dole nechte prosím komentář..podle toho, kolik jich bude, tak dám další část ;) třeba bych mohla i dneska :P ale je to fakt jen na vás :*

Domů jsem se vrátila asi o půl 9 večer. Viděla jsem London Eye, Big Ben, Trafalgar square a spoustu dalších známých památek. Byla jsem vyřízená, chtěla jsem si dát jen sprchu a usednout k televizi. Těšila jsem se na ten klid, ale ten teda rozhodně nebyl. Bývalý majitel tohohle baráku mě uklidňoval, jak je to tichá část Londýna, že majitelé ostatních vil v okolí jsou většinou na cestách, ale dnes mi to teda fakt nepřišlo.Blond Angel - 23.díl

15. března 2013 v 20:35 | Jessica |  Blond Angel
Když jsem se dooblékla, zeptala jsem se Harryho jestli by mě neodvezl domů. Ten jen tiše souhlasil … A teď to jen všechno vysvětlit Niallerovi!
Pokračování

Diary

14. března 2013 v 22:40 | Barby |  Diary
Je 14.3. 22:26 a já mám chuť se na všechno vykašlat..znáte ten pocit, když se vám během několika minut otočí nálada o 180 stupňů? Tak přesně to mám teď já :( celý večer mi bylo fajn, byl u nás přítel, byla jsem šťastná a najednou nemám na nic sílu, všechno bych kolem sebe rozbila. Všechno a každý mě štve a já vůbec nevím proč a nevím co s tím mám dělat. Nechci být hnusná na všechny kolem, proto si s nikým radši nepíšu, ale na druhou stranu si přijdu sama :( Nemáte někdo nějaký zaručený recept na to, jak si zlepšit náladu? Prosiiim :'(:*
Jinak hlasujte v anketě, koho chcete v povídce...Jess ma Harryho, Blond Angel je s Niallem a já furt nevim, s kým bude Stay Strong :/ tak prosím hlasujte a komentujte povídky, když si to přečtete :*
Novoroční imagine

14. března 2013 v 19:11 | Jessica |  Jednodílovky
Rozlepila jsem oči a první pohled směřoval k mému mobilu. Jedenáct hodin dopoledne... ,Hmm, to mám ještě spoustu času. A už teď se nudím.' pomyslela jsem si a po druhém pohledu na displej mi došlo, že je 31. prosince. Tudíš je Silvestr. Což znamená, konec roku - oslavy s přáteli a podobně. Jenže já jsem tu měsíc, neznám ani jednoho člověka kromě mé hostitelky, paní, které je asi tak 169 let. Vážně, tahle silvestrovská a zároveň novoroční party bude asi fakt hardcore. Zvedla jsem se z postele a došla se do koupelny vysprchovat, namalovat a obléct. Ve dvanáct jsem byla hotová. ,,Dobrý den, slečno Summersová!'' zašvitořila jsem a když mě stará babička v zástěrce u sporáku ignorovala došla jsem k ní a zakřičela:

Larry Stylinson

14. března 2013 v 19:08 | Jessica |  Jednodílovky
Vše začalo před dva a půl lety. Už je to dva a půl roku, co jsem potkal člověka, který mi změnil život. Člověka, se kterým mi bylo nejlíp na světě. Člověka, se kterým jsem prožil ty nejlepší okamžiky. Člověka, který mi ukázal, že svět může být lepší. Člověka, do kterého jsem zamiloval zvláštním způsobem, kterému sám nerozumím. Člověka, za kterého bych položil život. A hlavně člověka, se kterým již nemohu být, alespoň ne tak, jak bych chtěl. Jak bychom oba chtěli. Tím člověkem je Harry.

Info

14. března 2013 v 18:32 | Barby
Za dnesek jste dali navstevnost 71 lidi a jeste neni konec dne :O jste skvely, jen by t chtelo jeste trochu zvysit aktivitu v komentovani a budu vas milovat :P ne, ze bych vas uz ted nemilovala, ale vite jak :D :*
Proto jsme se rozhodli, ze kazdy den od zitra budeme psat na prani jednu jednodilovku ;) vzdy to vyhlasime a prvni komentar bereme ;) potrebujeme si tu navstevnost nejak udrzet :D ale budeme psat radi..bavi nas to ;) tak co vy na to? ;)

Stay Strong! - úvod

14. března 2013 v 15:51 | Barby |  Stay Strong!
Je tady první část mýho novýho příběhu. Samotný části budou delší, ale tohle je fakt jen úvod a snad se to bude líbit ;) dole mi nechte komentář prosím :*

Ahoj, jmenuju se Diana. Je mi 18 a letos se mám stěhovat do Londýna. Na zápěstí mám tetování jako Demi Lovato, protože to, co se mi už v životě stalo, se nestane každýmu a nikomu bych to nepřála.

Never say never! - úvod

14. března 2013 v 15:40 | Jessica |  Never say never!
Ahoj! Jmenuju se Harry. Mé celé jméno je Harry Edward Styles. Narodil jsem se1.2.1994 v Anglii v Holmes Chapel. Jsem obyčejný 16. letý kluk a mám 1 starší sestru - Gemmu! Můj život není ničím výjimečným. Jak bych se popsal? Asi takhle: Mám hnědé, kudrnaté vlasy → letí na to holky :3, mám zelené oči a momentálně jsem členem skupiny White Eskimo. Přihlásil jsem se do celosvětové pěvecké soutěže X- Factor! Jsem ještě mladý a život mám před sebou, ale strašně moc bych si přál, abych postoupil do dalších kol, a proto říkám → NEVER SAY NEVER!

Prosba

14. března 2013 v 14:42 | Barby
Hele kočky, mám prosbu ;) Vidím, kolik lidí čte ať už Blond Angel nebo jednodílovku a není u toho ani jeden komentář :( komentujte to prosím :* zabere vám to pár sekund a nás to motivuje k dalšímu psaní ;)
A v anketě, koho chcete v další povídce, jsou taky jen 2 hlasy :( Vždyť vám to nic neudělá ;) Děkujuuuu :*

Blond Angel - 22. díl

14. března 2013 v 12:57 | Jessica |  Blond Angel
Když jsem koukla na Harryho, měl na tváři úsměv a plakal štěstím. Přitulila jsem se k němu a brečeli jsme oba. Harry štěstím a já nevím jestli štěstím nebo jestli tím, že jsem nevěděla jak to Niall vezme …
Pokračování

Výročí

14. března 2013 v 11:41 | Barby |  Jednodílovky
Neni to s diakritikou, protoze jsem to psala ma tabletu, tak snad to nebude nejak vadit ;) Nechte dole prosim aspon kratkej komentar, kdo si to prectete..dekuju :*

Posledni den skoly. Jen si vzit vysvedceni a pak vypadnout na 2 mesice z tohohle zatracenyho ustavu. Mam rada svoje kamarady, spoluzaky, ale to uceni a profesori jsou na zabiti.
"Hej, Madison..pockej na me" krikla jsem na svoji nejlepsi kamaradku, rychle si vzala veci ze skrinky a bezela za ni. "Spechas?" "Ani moc ne, nezajdeme nekam?" "Muzeme, ale jen se stavime u nas ok?" "Jasna" opetovala mi usmev a jako kazdy den, kdyz jsme sli ze skoly, jsme drbali lidi, co nemame radi.

Seznámení

14. března 2013 v 11:12 | Barby
Ahoj, jsem Bára a budu se podepisovat jako Barby ;) Je mi 16, jsem z Hk a budu vám sem psát príběhy, novinky atd...Už za chvíli vám sem přidám první jednodílovku ;))