Blond Angel - 20. díl

4. února 2013 v 22:35 | Mrs. Styles |  Blond Angel
Omlouvám se, že jsem Vás nechala tak čekat, ale prostě jsem pořád přemýšlela, jak psát dál, ale nic mě nenapadalo. Až teď mi padla jedna myšlenka .. :) Jsem ráda, že čtete .. :)
Pokračování,,No tak jestli by mu to bylo jedno, tak mám půlku situace vyřešenou. Snad to neplácl jen tak."

Od naši první návštěvě u lékařky uteklo 6. měsíců. Mohli jsme mít možnost dozvědět se, jestli budeme mít Harryho nebo Julii, ale nechtěli jsme. S Harrym jsme Niallovi řekli co se stalo, když měl nehodu a byl v nemocnici. Asi týden se s náma nebavil, ale došlo mu, že hho potřebuju. A nejen já, ale i naše malé. Všichni tři jsme se shodli na jednom. Musíme zjistit, jestli je to Styles nebo Horan a tak jsem objednaná zítra na genetiku. Jdeme tam všichni tři. Niall s Harrym se zase baví. Je mi jasné, že ho mrzí, že jsem ho podvedla s jeho nejlepším kamarádem, ale prostě jsem se v té situaci ocitla a už bylo pozdě na to, abych couvla zpět.
,,Lásko, lásko. Kde jsi?" volal na mě Niall uplně žalostně. Celý den byl s klukama na zkouškách, protože mají před koncertem.
,,Jsem v koupelně!'' křikla jsem na něj, utírajíc si moje velké bříško.
,,Jo tak tady se mi schováváš!'' otevřel Niall dveře, přišel ke mě, stoupl si za mě a dal ruce na bříško. Koukali jsme na sebe do zrcadla a Niall se najednou rozbrečel.

,,Nialle, zlato! Co se děje?'' nechápala jsem co se děje.
,,Ale nic. Netrap se s tím. Já mám jen obavy, že to malé dopravdy nebude moje a ...'' nestačil doříct.

,,To dítě tvoje bylo, je a vždycky bude, protože má a bude mít toho nejlepšího otce na světě --> TEBE!'' objala jsem, i když mi to moc nešlo, tak jsem ho jen políbila na tvář.
,,Jestli chceš, tak zítra nemusíme nikam chodit a budeme se chovat, jakoby se nic nestalo a ...'' tentokrát nenechal doříct nic on mě.
,,Víš, ale ono se něco stalo. Tys mě podvedla s mím nejlepším kamarádem a teď mám dělat, že se nic neděje? A jinak jsi uplně normální, viď?'' začal na mě ječet.
,,Nialle! Přestaň na mě řvát jak na nějakýho nevychovanýho parchanta. To jsi tak naivní nebo co?'' začli jsme se hádat.

,,Naivní jako v čem?'' mečekala jsem tuhle odpověď.

,,Nevim. Já tě miluju takovýho jaký jsi a nikdy bych tě za nikoho nevyměnila, ale když budu hnusná, tak jak jsi byl v té nemocnici, tak já byla s nervama uplně v prdeli. Harry byl ze mě uplně na prášky a nějak jsme se oba opili a najednou se to stalo. '' vysvětlila jsem mu asi už po čtvrté, proč jsem se s Harrym vyspala. To, že mi něco říkalo, že to tk má být mu radši říkat nebudu.
,,A tím mi chceš dokázat jako co? .. Akorát mi tím dokazuješ, že jsi děvka!'' vyjel na mě hystericky.

Tím posledním slovem mě uplně oddělal. Popadla jsem ručník, sebrala se a odešla do ložnice. Zamkla jsem se a spustila jsem hysterický pláč. Břicho mě uplně maximálně bolelo, bylo uplně naplé, ale nějak mi to v tu dobu nepřišlo. Sebrala jsem svůj SONY a vyťukala Harrymu SMSku:
,,Pohádala jsem sse uplně maximálně s Niallem. Mám pocit, že budu rodit. Bolí mě břicho. Prosím přijeď pro mě. Xoxo Angee'' odeslala.

Čekala jsem deset minut, půl hodiny, hodinu a stále žádná reakce. Hypnotizovala jsem uplně telefon a najednou ti pípla smska.
,,To je takovej vůl! Panebože! Jedu pro tebe, doufám, že bude s malým vše v pořádku. Tvůj Harry!''

Sbalila jsem si to nejdůležitější co bych třeba mohla potřebovat, por jistotu jsem sbalila i malinkaét růžové body s nápisem ,, I
Břicho stále šponovalo a bolelo, ale když jsem šla kolem Nialla, dělala jsem, že se nic neděje. Po té hádce si mě ani nevšímal, tudíž ani nezbystřil, že mám v ruce igelitku a už vůbec netušil, že jsem na cestě do nemocnice.


Doufám, že se líbí. Zkusím vymyslet další díl, kdyžtak ho přednastavým .. :) Miluju Vás! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Denisa Horanová..:) Denisa Horanová..:) | 5. února 2013 v 3:17 | Reagovat

supééér....už aby to byloo..:)) je to kráásny..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama