Blond Angel - 16. díl

7. ledna 2013 v 16:00 | Jessica |  Blond Angel

Přednastavené díly každý den v 16:00! :)
Jakmile jsme vešli na pokoj, rozbrečela jsem se. Harry mě zahlídl a tak ke mě přišel a já jsem se mu jen skoro zhroutila do náruče.
Pokračování


Niall ležel v té posteli uplně bezmocný. Kolem něj byly samé přístroje, které ho držely při životě.


,,DObrý den.'' vešel do pokoje primář.
,,Dobrý den'' pozdravili jsme všichni najednou.


,,Vy jste slečna Angelina a vy kluci ze slavné skupiny One Direction?'' zeptal se pro jistotu.
,,Ano to jsme my'' odpověděl za mě Zayn.

,,Prosím Vás, jak je na tom Niall?'' zeptala jsem se ho.
,,Měl vážnou autonehodu, při které utrpěl vážná zranění jater. Potom má na dvakrát zlomenou nohu a velký otřes mozku'' vyjmenoval mi to všechno primář. Těžce jsem polkla.

,,Paní recepční mi říkala, že má před sebou vážných 48hodin. Pane primáři, je to pravda?''
,,Bohužel ano!'' souhlasil doktor.

,,Pane bože! Proč zrovna on?'' rozbrečela jsem se zase. Už jsem neměla na nic sílu. Chtěla jsem Nialla objat, ale nemohla jsem. Proč? Niall, člověk, který by nikomu neublížil. Zabije sotva mouchu, natož spáchat něco horšího. Ten život je tak nespravedlivý.
,,Harry, já už nemám na nic sílu. Pomoz mi prosím.'' požádala jsem další zlaťíčko z kapely.

Bylo to na mě asi hodně vidět, protože mě zal do náruče. Nic jsme neříkali. Ještě jsem, ale Harryho požádala aby mě dal dolů, protože jsem musela dát Niallovi ruku. Přišla jsem k němu chytla ho za ruku a pak mu dala rychlou, ale něžnou pusu na čelo.
,,Pak přišel Harry, vzal mě zase do náruče a vyšli jsme na chodbu. Byla jsem strašně unavená. Usla jsem Harrymu v náručí.

Poslední co si pamatuju bylo, že se někdo někoho ptal jestli nechci nějaké prášky na zklidnění opdpověď zněla, že NE a pak už si nic nepamatuju. Spala jsem tvdě a rpobrala se až doma v posteli.
,,Sakra co se děje? Kde jsme? Proč jsem doma, když jsme byli v nemocnici?'' nechápala jsem.

,,Klid, princezno! Usl jsi mi v nemocnici v náručí. Nic se neděje, jen jsi zmatená.'' odpověděl mi Harry, který sedl v křesle a hlídal mě, aby se mnou něco nebylo.
,,Když spíš, tak jsi krásná, ale to ty jsi pořád!'' dodal ještě.

,,Pojď prosím sem ke mě.'' požádala jsem Harryho. Za 10sekund byl u mě. Lehl si vedle mě. Ještě než si lehl, tak se svlíkl až do boxerek.
,,Jsem u tebe, princezno. Niall bude brzy v pořádku. Zrušíme zatím všechny koncerty a budeme se věnovat jen Niallovi a jeho léčbě.'' řekl mi, když vedle mě ležel pod peřinou. Hladil mě na zádech. Nebránila jsem se, protože mi něco říkalo, že to tak má být. Nevím proč, ale nechala jsem Harryho ať si semnou dělá co chce. Dnes už mi to bylo uplně jedno.

Komentujte! :) ♥
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama