Blond Angel - 13. díl

4. ledna 2013 v 23:46 | Jessica |  Blond Angel
Niall se rozbrečel štěstím! Vzpomněl si totiž na to, jak byli v X - factoru! Všichni kluci k nám přiběhli a dali jsme hromadné objetí. I moje mamča se přidala!
,,Nialle! Miluju tě!' brečela jsem s ním. Kluci šli udělat na zahradu přípravy na párty a tak jsme zůstali vobýváku. Ještě asi 10minut jsem byla v ,,Horan's hug''. My dva k sobě patříme. Říkejte si kdo chcete, co chcete. :)
Pokračování


Když jsme s Niallem přišli na zahradu ruku v ruce, sklidili jsme veliký aplaus. Totálně jsem nechápala. Ničeho jsem si nevšimla, ale když už máme takovej aplaus, tak to se musim podívat, co se děje.
Jakmile jsem koukla na Nialla, už měl svlíklou mikinu a na sobě měl tričko s nápisem ,,
←She's my life. I ♥ you, Angelina!''
No teda! Koukala jsem jak vyoraná myš!
,,Taky tě miluju, Nialle!'' políbila jsem ho znova. Najednou k nám někdo zezadu přišel. Byli to kluci. Mě chytl Harry se Zaynem a Nialle chytli Liam s Louisem a 1. co bylo, hodili nás do bazénu.
,,Harrolde!'' zařvala jsem na něj a ten se najednou rozeběhl a skočil za náma. Byl jedinej, protože nikomu jinýmu se už nechtělo. Nedivím se jim. (:DD)
,,Nialle, v kolik začíná zítra koncert?'' zeptala jsem se.
,,Někdy večer. Kolem 21:00!'' mrkl na mě.
,,Neboj se, do té doby se stihnete ještě asi 100x pomilovat!'' skočil Harry po Niallovi.
,,No to je bezva vědět a už mi přestaň topit Nialla, ty jeden!'' musela jsem se smát tomu vúrazu, když šel Niall nahoru a Hazza balancoval na jeho krku.
A takhle to pokračovalo asi celou hodinu. Pak nás mamka zavolala na jídlo. Po večeři jsem se šla převlíct a najednou někdo ťukal.
,,Dále'' pustila jsem toho někoho dovnitř.
,,Ahoj Angee, hele my na zítra máme s klukama pro Nialla velký překvápko, ale potřebujeme tvou pomoc.' vylezlo z Louise, který to na mě všechno vychrlil.
,,Louisi priň, ale na mě se musí prostě pomalu. Takže s klukama chystáte Niallovi překvápko. Okej. A co by to mělo být?'' zeptala jsem se znova.
,,Však víš, že má Niall brzy narozeniny. A bude mu 18. Krásných 18 a nás s klukama napadlo, že bys udělala fake těhotenský test a udělali bysme si z něj legraci, jako, že jsi těhotná. Hm? Co ty na to?'' usmál se Louis.
,,Louisi? Kolik, že ti je? Máš nápady jak 10.letej kluk!'' začla jsem se smát.'

,,Ale tak z legrace bys to udělat mohla ne? Jo a jen tak mimochodem vymyslel to Harry. Kdo taky jinej?'' vysvětlil.
,,Dobře, dobře!'' souhlasila jsem.
,,Je to sice bláznivý, ale pro Vás cokoliv. Jen doufám, že v tom nejsem doopravdy'' zakřenila jsem se a zasmála se.Omlouvám se, že je to krátký, ale musím přednastavovat, abyste měli co číst až budu příští týden na lyžáku. :) Doufám, že se Vám líbí i tento kraťoučký příběh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama