Blond Angel - 7. díl

27. prosince 2012 v 17:37 | Jessica |  Blond Angel

Pokračování
Co nás, ale nečekalo když jsme vyšli z nemocnice ...
Všude samí [paparaci].
,,Nialle, můžeš mi poradit co mám dělat?'' ptala jsem se zoufale Nialla.
,,Hlavně na nic neodpovídej novinářům a nikomu jinýmu. Jenom to tady proběhneme a bude to ok. Za těma všema novinářema a fanouškama stálo naše auto. Neboj, bude to ok, ale zvykej si, když teď už jsme podle novinářů spolu.'' koukl na mě, chtěl mě políbit, ale toho by akorát zneužili novináři k dalším pomluvám.

Tak jak Niall řekl, tak jsem taky udělala. Chytla jsem ho pořádně a nenápadně za ruku a šla vedle něho, snažejíc si zakrývat bličej, ale prostě to nešlo. Všude kam jsem se koukla --> FOŤÁKY! Když jsem se tak porozhlídla okolo podruhé, zahlídla jsem transparent s nápisem ,,Nech našeho Nialla na pokoji. Nevíme zatím tvoje jméno, ale to není problém zjistit.'' zarazilo mě to. V autě to musím Niallovi říct. A to jsem s ním první den na veřejnosti. Až spolu budeme na letišti, tak se fanynky poserou, ne? :D
,,Bože já jsem z toho dneška tak unavená.'' řekla jsi, když jste byli v autě a zabořila jsi svůj obličej, do Niallovo klína.
,,Už jsme'' tady slyšela jsem jakoby z povzdálí, ale neřešila jsem to. Sakra, co se to děje? Nějek dobrák mě nese. Chudák, to se pěkně projde s tou mmojí váhou. POchybuju, že by mě drobátko Niall unesl. Byla jsem zvědavá a tak jsem otevřela oči.
,,Harry? Proč mě neseš?'' zeptala jsem se ho.
,,Protože jsi usla v Niallovo klíně, ale ten nevěděl jak tě vzít, tak požádal mě, princezno!'' vysvětlil mi Harry a z ničeho nicjsme byli tváří v tvář snad 5cm od sebe. Když v tom ...


Doufám z celého srdce, že Vás to baví! :)
Prosím o komentáře, ať vím, že to čtete. Prosím, rposím! :X :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nekonecne-psani nekonecne-psani | 27. prosince 2012 v 18:10 | Reagovat

uz se v tom prestavam orientovat tak ale delej cekam osmicku :D

2 Anikáá Anikáá | E-mail | 27. prosince 2012 v 19:42 | Reagovat

Super to je! :) čakám ďalší diel!! :)

3 *Ell* *Ell* | 30. prosince 2012 v 21:14 | Reagovat

Piš, Piš, Piš ! je to nádherný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama