Blond Angel - 2. díl

25. prosince 2012 v 23:08 | Jessica |  Blond Angel

1. díl <-- ZDE!
Pokračování
,,Ahoj tady team z Radia Capital FM(bydlím v Německu u moře a do Londýna to daleko nemám -- v pohodě tady chtám i Capital FM)'' uplně mi vyrazili dech.
,,Kdo to je?'' ptá se mamina.
,,Capital FM'' stačila jsem jen odpovědět, protože mi hned dali miliony otázek typu, proč jsem se zaregistrovala na jejich stránkách, jakou kapelu mám ráda apod.
,,Zaregistrovala jsem se, protože se mi líbí Vaše vysílání a moje nejmilovanější kapela One Direction je u Vás nejhranější a ...'' skočil mi redaktor do řeči.
,,Jelikož jste nám řekla Vaší kapelu, tak já mám pro Vás jedno překvapení. A tím jsou One Direction v živém vysílání. Prosím Nialle, můžete se ptát jedné z vašich fanynek na cokoliv ...'' předal redaktor slovo Niallovi. Byla jsem uplně mimo. Mamka mi musela donýst pití a přisunout židli, protože bych byla schopná omdlít.
,,Ahoj Angee! Tady Niall. Moje první otázka je - Jaké je tvoje nejoblíbenější jídlo?'' jakmile Niall dořekl otázku, Harry se příšerně rozesmál- Jeho smích prostě poznáte.
,,Ahoj Nialle. Mojí největší zálibou je vaření za poslechu vaší kapely.'' odpověděla jsem v tranzu.
,,Nialle - to je tvoje zpřízněná duše, viď? '' ozvalo se do telefonu.
,,Ano! Takovýhle fanynky mám nejradši.''
,,A teď mám otázku já. Jaký je tvůj největší sen, Angee?'' zeptal se mě, teď už Harry.
,,Mím největším snem je setkat se s Vámi osobně, ale ..'' nestačila jsem doříct.
,,Žádné ale ... Hlavu vzhůru! Máme pro tebe tu nejlepší zprávu tvého života. Byla jsi vylosovaná a vyhrála jsi 2 VIP lístky na koncert v Londýně.'' oznámili ti kluci jednohlasně.
,,Jááá? A nemůže to být omyl? Vždyť jsem .. no to je jedno. Bože jsem ten nejšťastnější člověk na světě.'' rozbrečela jsem se radostí.
,,Omyl to není. Jsi to opravdu ty. Zůstaň ještě na telefonu, ještě ti řekneme všechny informace. '' dořekl redaktor.
,,Milí posluchači. Právě jste se stali svědky toho, že i nesplnitelné sny, se mohou stát skutečností. A Angee posílá všem Directionerkám One Direction a jejich Little Things.'' dořekl Mike( redaktor Capital FM) a hned mi začal říkat všechno ohledně koncertu v Londýně.
*O minutu později*
,,Proč ti volali z rádia a...'' nestačila mamina doříct, protože jsem jí skočila kolem krku.
,,Mami! Vyhrála jsem 2 VIP lístky na koncert One Direction v Londýně. Mám našetřený peníze z brigády a tím nám zaplatím letenky do Londýna a nějaký levný ubytování. Mamí! Nehorázně se těším .. Aaaaa! Jdu zkusit napsat Niallovi na twitter.'' křičela jsem na mamču, když jsem běžela do pokojíčku k notebooku.
*Na twitteru*
,,Ahoj Nialle. To jsem já, Angee. Ta co dnes vyhrála ty 2 VIP lístky na koncert.'' zněla moje zpráva směřující k Niallovi. Nebyl online, ale to mi nevadilo. Když by mi přišla zpráva, tak mi pípne SMSka.
Bože já jsem ta nejšťastnější na světě. Takhle jsem byla naposledy šťastná, když jsem byla snad v 1. třídě( to nás táta ještě nemlátil, protože nebyl závislý na alkoholu).


,,Píp, píp, píp'' pípla mi smska. To bude určitě Niall z twitteru. Doufala jsem.
,,Ahoj Angee. Těším se na tebe. Niall'' to né. On mi fakt odpověděl. Dneska neusnu. Zprávu jsem si četla pořád dokola. Musela jsem jí ukázat mamce. Chudák nechápala, ale byla šťastná semnou.
,,Mami jdu spát. Zítra pojedeme na letiště a zarezervujeme si letenky.'' křikla jsem na mammku z pokoje.
,, A potom taky ještě ubytování.'' křikla ně mě naoplátku z obýváku.

Doufám, že se vám to líbí. Já vím, pořád je to o ničem, ale já se nsažím! :D Ale už vím, jak to bude pokračovat, takže nemějte strach. :)
I hope you like it! ♥

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | E-mail | Web | 25. prosince 2012 v 23:26 | Reagovat

Úžasný :)

2 nekonecne-psani nekonecne-psani | 26. prosince 2012 v 19:17 | Reagovat

Je to husty!! :-)

3 *Ell* *Ell* | 30. prosince 2012 v 20:57 | Reagovat

Je to úžasný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama